Najbliższe szkolenia
There are no upcoming events at this time.

kwi 2018 Zobacz wszystkie »

PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Od zarządzania do przywództwa i z powrotem

Projekty to przedsięwzięcia realizowane często w tymczasowych zespołach. Projekty to również często konieczność zmierzenia się ze zmiennością oczekiwań i z różnorodnością sytuacji.  To także konieczność wykazania się elastycznością oraz potrzeba dopasowania stylu kierowania zespołem do aktualnej sytuacji.

Szkolenie „Od zarządzania do przywództwa i z powrotem”  pozwala na zapoznanie się z podstawowym zestawem kompetencji menedżerskich, daje solidną, skondensowaną  porcję wiedzy o tym, czym jest zarządzanie, czym jest przywództwo, co odróżnia lidera od kierownika, jak dopasować swój styl zarządzania do aktualnych sytuacji.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z zarządzaniem w roli kierownika zespołu czy kierownika projektu, jak i dla osób zarządzających na wyższych szczeblach zarządzania, dla których może stanowić okazję do uporządkowania wiedzy i inspirację w zakresie kierunków dalszego rozwoju menedżerskiego.

Lepsze zrozumienie przywództwa i zarządzania, połączone z odpowiednim planem działania, szybko przełoży się na zwiększenie zarówno skuteczności, jak i efektywności zarządzania.

 

Czas trwania i informacje organizacyjne   Szkolenie trwa 1 dzień   
w godz – 09:00 – 17:00 
Organizator zapewnia przerwy kawowe i lunch
     
Trener   Szkolenie prowadzi Tomasz Górecki
     
Miejsce szkolenia   Warszawa 

 Zapisz się na szkolenie

Od zarządzania do przywództwa i z powrotem

Captcha image for Custom Contact Forms plugin. You must type the numbers shown in the image

Zapoznaj się z warunkami


Zespół Trenerów i Konsultantów

 • Krzysztof Kaniewski

  Krzysztof Kaniewski

  Trener-praktyk, Prince2 Practitioner, Rzeczoznawca Polskiego Towarzystwa Informatycznego (PTI), Manager z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu organizacją IT  oraz  projektami ...

  więcej...

 • Tomasz Górecki

  Tomasz Górecki

  Tomasz  Górecki – Trener, Coach, Project Manager, Interim Manager w obszarze IT.Poprzez pracę w zróżnicowanych kulturach organizacyjnych – ...

  więcej...

 • Mateusz Srebrny

  Mateusz Srebrny

  Scrum Master, Agile Coach. Od wielu lat wdraża i używa Scruma. Prowadził zespół odpowiedzialny za zaprojektowanie, zrealizowanie i ...

  więcej...

Standardy i referencje

"Tomka miałem przyjemność poznać, gdy prowadził w mojej firmie serię warsztatów na temat zarządzania projektami. Miło wspominam prowadzone przez niego ćwiczenia, które często w postaci różnego rodzaju gier i zabaw pokazywały różne aspekty np. zarządzania ryzykiem.

więcej...